Каленчук Клінік – унікальний і комфортний центр сучасної стоматології, розташований у старовинній будівлі історичної частини міста Чернівці. Обладнана найновішою технікою, клініка працює за найвищими стандартами якості надання усього спектру стоматологічних послуг фахівцями вузької спеціалізації, досвідченими спеціалістами за перевіреними методиками і технологіями лікування. 

А розпочалася історія цього новітнього медичного закладу у 1994 році, коли в Чернівцях на базі відділення щелепно-лицевої хірургії обласної клінічної лікарні завідувач відділення Віктор Каленчук організував групу для вивчення і впровадження методик зубної імплантації в Україні. Успішна діяльність імплантологічної групи В. Каленчука, збільшення кількості клінічної роботи, співпраця із зарубіжними компаніями – виробниками імплантологічної продукції – стали основою для реорганізації групи у 1998 році в спеціалізований стоматологічний заклад – Клініку дентальної імплантології.

У 2008 році Клініка дентальної імплантології переїхала у нове приміщення на вулиці Назарія Яремчука, 19, і почала називатися стоматологічний центр «КАЛЕНЧУК КЛІНІК».

Відтоді діяльністю стоматологічного центру «КАЛЕНЧУК КЛІНІК» стає, окрім імплантологічної реабілітації пацієнтів, комплексне лікування за всіма напрямками сучасної стоматології.  

Ми ставимося з повагою до кожного клієнта і з увагою до всіх дрібниць. Кожен відвідувач для нас – не просто пацієнт, а гість та поважна персона.

Час, проведений у нашій клініці, – це професійне та бездоганне вирішення будь-якої стоматологічної проблеми у затишній атмосфері респектабельного англійського клубу. Отож у разі проблем звертайтеся у Каленчук Клінік по стоматологічні послуги, поради чи консультацію. Ми знаємо, як повернути вам природні відчуття та насолоджуватися повнотою життя!