Новини та події Статті
Бути корисними — це бути щасливими! І для цього є безліч способів! Завдяки дитячому телепроекту каналу «Чернівецький промінь» , у нас була прекрасна можливість навчити підростаюче покоління професії лікаря-стоматолога.
Чи потрібно замінювати у Вашому зубі стару пломбу, на яку немає скарг Одним з найчастіших запитань моїх пацієнтів перед лікуванням є доцільність заміни старих пломб.
Чому сколюється кераміка Причини сколу керамічного покриття на зубних реставраціях
Чергова модернізація технічного обладнання в Каленчук Клінік Ми щойно здійснили чергову модернізацію технічного обладнання клініки, встановленням високотехнологічних і надзвичайно комфортних стоматологічних установок.
День Святого Миколая - наближається! Наближається чудове свято День Святого Миколая! При бажанні – здійснювати мрії не важко!
Конгрес - Bone & Tissue Days 2018 9-10 листопада делегація українських лікарів разом з нашими стоматологами-хірургами: Віктором Каленчуком та Євгеном Долгим взяли участь у Світовому конгресі - Bone & Tissue Days 2018.
Каленчук Клінік шукає нових людей в команду Запрошуємо на роботу активних спецалістів!
Імплантація в умовах дефіциту кісткової пропозиції Теоретично-практичний курс Віктора Каленчука "Імплантація в умовах дефіциту кісткової пропозиції" в Запоріжжі.