Залиште свій відгук про нас! Ми дослухаємось до кожного та завжди працюємо над покращенням обслуговування!

Відео відгуки наших пацієнтів

Текстові відгуки наших пацієнтів

Роман 20.07.2020

Найкраща стоматологія зі всіх, які мені доводилось відвідувати! Персонал дуже чуйний, а про професіоналізм нічого й додати - все на найвищому рівні. Дякую велике!


Maria Kalinich 17.01.2019
Сервіс на високому рівні, уважний персонал, хороші фахівці, нове сучасне обладнання. Завжди приємна комфортна атмосфера.
Олег Палагнюк 15.01.2019
Відмінна клініка, приємний персонал!
Дарина 05.10.2018
Колектив дуже професійний і доброзичливий. я отримав високу якість за гарну ціну. всі лікарі дуже професійні і досвідчені. рекомендую цю клініку для всіх, дякую за дуже гарну роботу, всіх благ!
Андрій 28.09.2018
Чудове обслуговування і дуже професійна команда! Дякую, що робите чудову роботу!
Олександр 03.09.2018
Каленчук Клінік - це супер! Чудовий інтер'єр, м'ягкий диван та приємна атмосфера. Лікарі професійні, конкретно все говорять та висококласно виконують. Весь персонал - Вам мій поклін! Всім рекомендую!

Відгуки в Facebook

Переглянути в Facebook
Відгуки в Google

Переглянути в Google
Gladiatrix 11.09.2020

Це було величезне везіння, що мені порадили доктора Віктора Васильовича. Думала, що моя ситуація безнадійна, а він взявся за лікування. Крім високого професіоналізму головного лікаря - тут прекрасно підібрана команда. Всі ввічливі і усміхнені, комфортна атмосфера . Боялася операції, але доктор весь час підбадьорював, знаходив слова, щоб хоч трошки полегшити мою ситуацію. І хоча операція не була простою - для мене вона пройшла набагато легше, ніж всі, які в мене були раніше. Враження лише позитивні від процесу лікування і результату. Рекомендую від всієї душі!


Nadiia Volkova 29.04.2020

Отличный сервис и уровень услуг!


Vladyslav Kozlovskyy 17.06.2019

Сучасна стоматологічна клініка найвищого рівня! Ціни серйозні, але й якість робіт вражає. Якщо ви вважаєте, що ваше здоров'я безцінне (і можете це підтвердити гаманцем :)), вважаю, що центр "Каленчук Клінік" в Чернівцях буде вашим найкращим вибором і хорошою інвестицією. Зі свого боку я вдячний всім співробітникам центру, і особисто Віктору Васильовичу Каленчуку за високий професіоналізм та якість. Дякую!


Maria Fakas 05.06.2019

Сервис на высоком уровне, внимательный персонал, хорошие специалисты, новое современное оборудование. Всегда приятная комфортная атмосфера.


Ольга Скоропанюк 25.05.2019
Все сучасно,уважний професійний персонал.