Відбілювання зубів Зворотний дзвінок

Усі ми прагнемо бути красивими, щоб подобатися собі та іншим. Ми піклуємося про свою зовнішність, доглядаємо за шкірою та волоссям, регулярно відвідуємо салони краси, слідкуємо за трендами моди. Ми знаємо, що білосніжна усмішка зараз, як ніколи, популярна. Ще кілька років тому вона була візитівкою лише голлівудських зірок, тепер же, завдяки доступності процедури відбілювання, її може мати кожен. Давайте проаналізуємо, що впливає на колір зубів та як здобути білосніжну усмішку.

Найчастішими причинами порушення кольору зубів є:

 1. Недостатня гігієна порожнини рота.
 2. Вживання великої кількості чаю, кави, соків, вина.
 3. Тютюнопаління.
 4. Вживання неякісної води.
 5. Вживання деяких лікарських засобів (антибіотики тетрациклінового ряду, вітаміни, препарати заліза, ополіскувачі на основі хлоргексидину).
 6. Лікування кореня зуба (застарілими методиками лікування).
 7. Порушення кольору зуба внаслідок травми.

Якого кольору мої зуби?

На колір зубів впливають не лише спосіб життя, звички і стан здоров’я. Значною мірою його визначає наша генетика, колір шкіри і приналежність до певної національної групи. Отже, природний колір зубів у кожного свій. Стоматологи, підбираючи колір зубів, найчастіше використовують шкалу Vita.

 

група A

червонувато-коричневі

група В

червонувато-жовті

група С

сірі

група D

червонувато-сірі

За цією шкалою кольори зубів поділяють на чотири групи, в кожній з яких є відтінки від світлішого до темнішого. За допомогою такої схеми кожен може знайти і визначити свій колір, а потім обрати той, якого хочеться набути.

На сьогодні відбілювання зубів за допомогою системи Beyond Polus Advanced - найбільш ефективний і сучасний метод, що дозволяє отримати усмішку вашої мрії всього за один візит. Сама процедура проводиться лише у клініці і виконується тільки досвідченим стоматологом. 

Переваги системи Beyond Polus Advanced

 • не пошкоджує емаль зубів;
 • не викликає перегрівання пульпи;
 • не подразнює тканини пародонта;
 • не викликає чутливості зубів;
 • комфорт під час проведення процедури;
 • дозволяє всього за один прийом отримати результат відбілювання на декілька тонів;
 • процедура проходить відповідно до усіх правил асептики та антисептики;
 • апарат має спеціальні режими для відбілювання інтенсивної пігментації зубів, уражених флюорозом, і навіть зубів із підвищеною чутливістю емалі.

Чим саме унікальна така методика?

Система відбілювання Beyond Polus Advanced є абсолютно безпечною через використання спеціалізованого гелю на основі перекису водню, допоміжних хімічних речовин, що посилюють його дію, та ремінералізуючих сполук.

Після активізації він проникає крізь емаль до дентину, пігмент в дентинних канальцях окислюється і проступає білий колір, що просвічується крізь напівпрозору емаль.

Для активізації гелю обрано професійну лампу з блакитним спектром променів високої інтенсивності, що фільтрується через понад 12000 оптичних волокон. На виході світло проходить крізь дві оптичні лінзи, які містять близько 30 шарів особливого покриття. Холодне блакитне світло потрапляє на зуби, має довжину хвиль 480-520 нм, що є оптимальним діапазоном для відбілювання зубів.

Шкідливе ультрафіолетове випромінювання (зараз широко застосовується в інших системах відбілювання) повністю видаляється системою фільтрації, залишаючи лише сфокусовані холодні промені блакитного спектру. Це дозволяє уникнути таких ускладнень, як перегрівання пульпи, гіперестезії та пошкодження тканин зубів.

Як здійснюється процедура відбілювання?

 • Ретельний огляд зубів, визначення показів, очищення коронкових поверхонь зубів від зубного нальоту та рештків їжі (рекомендовано за декілька днів до процедури провести професійну гігієну порожнини рота).
 • Ізоляція робочого поля за допомогою щічного ретрактора.
 • Визначення початкового кольору зубів.
 • Нанесення захисного засобу Beyond Blue Seal Gingival Protection на ясна, сколи, тріщини, абфракційні дефекти.
 • Висушування поверхні зубів.
 • Нанесення 2-3 мм гелю Beyond II Advanced Formula Gel на поверхню зубів.
 • Активація гелю за допомогою лампи з блакитним спектром променів протягом 10 хвилин (процедуру повторюють тричі).
 • Очищення зубів від залишків гелю, зняття рідкого кофердаму та ретрактора, ретельне зрошування порожнини рота.
 • Оцінка кінцевого результату та надання рекомендацій пацієнту щодо особливостей догляду за порожниною рота та особливої дієти (обмежене вживання їжі та напоїв, що містять природні чи штучні барвники).

Слід зауважити, що процедура не проводиться вагітним або жінкам, що годують немовлят грудьми, дітям до 18 років, пацієнтам з порушенням структури емалі. Відбілюванню не підлягають ортопедичні конструкції, прямі реставрації, місця сколів, тріщин, порушення структури емалі та оголення кореня з-під ясен.

Стоматологічний центр «КАЛЕНЧУК КЛІНІК » пропонує новітній, безболісний і безпечний метод відбілювання зубів, що дозволить вам отримати білосніжну усмішку, впевненість і чудовий настрій щодня! Усміхайтеся частіше!

Клінічні кейси