Усі ми прагнемо бути красивими, щоб подобатися собі та іншим. Ми піклуємося про свою зовнішність, доглядаємо за шкірою та волоссям, регулярно відвідуємо салони краси, слідкуємо за трендами моди. Ми знаємо, що білосніжна усмішка зараз, як ніколи, популярна. Ще кілька років тому вона була візитівкою лише голлівудських зірок, тепер же, завдяки доступності процедури відбілювання, її може мати кожен. Давайте проаналізуємо, що впливає на колір зубів та як здобути білосніжну усмішку.
На колір зубів впливають не лише спосіб життя, звички і стан здоров’я. Значною мірою його визначає наша генетика, колір шкіри і приналежність до певної національної групи. Отже, природний колір зубів у кожного свій. Стоматологи, підбираючи колір зубів, найчастіше використовують шкалу Vita.
група A червонувато-коричневі |
група В червонувато-жовті |
група С сірі |
група D червонувато-сірі |
За цією шкалою кольори зубів поділяють на чотири групи, в кожній з яких є відтінки від світлішого до темнішого. За допомогою такої схеми кожен може знайти і визначити свій колір, а потім обрати той, якого хочеться набути.
Система відбілювання Beyond Polus Advanced є абсолютно безпечною через використання спеціалізованого гелю на основі перекису водню, допоміжних хімічних речовин, що посилюють його дію, та ремінералізуючих сполук.
Після активізації він проникає крізь емаль до дентину, пігмент в дентинних канальцях окислюється і проступає білий колір, що просвічується крізь напівпрозору емаль.
Для активізації гелю обрано професійну лампу з блакитним спектром променів високої інтенсивності, що фільтрується через понад 12000 оптичних волокон. На виході світло проходить крізь дві оптичні лінзи, які містять близько 30 шарів особливого покриття. Холодне блакитне світло потрапляє на зуби, має довжину хвиль 480-520 нм, що є оптимальним діапазоном для відбілювання зубів.
Шкідливе ультрафіолетове випромінювання (зараз широко застосовується в інших системах відбілювання) повністю видаляється системою фільтрації, залишаючи лише сфокусовані холодні промені блакитного спектру. Це дозволяє уникнути таких ускладнень, як перегрівання пульпи, гіперестезії та пошкодження тканин зубів.
Слід зауважити, що процедура не проводиться вагітним або жінкам, що годують немовлят грудьми, дітям до 18 років, пацієнтам з порушенням структури емалі. Відбілюванню не підлягають ортопедичні конструкції, прямі реставрації, місця сколів, тріщин, порушення структури емалі та оголення кореня з-під ясен.